Een dag vol controle, beleving en rijplezier!
Datum: Zaterdag 5 juli, 2025
Tijd: 10:30 – 17:30 uur
Locatie: Rijvaardigheidscentrum Lelystad, Talingweg 120, Lelystad
Schmidt-Oss organiseert dit jaar weer een exclusieve Porsche rijvaardigheidstraining met slipcursus én kombaan rit. En deze keer doen we dat op het terrein van het Rijvaardigheidscentrum Lelystad. Een dag vol praktische oefeningen, uitdagende situaties en waardevolle inzichten in een veilige omgeving én onder begeleiding van professionele instructeurs.
Naast algemene rijvaardigheid besteden we tijdens de training ook aandacht aan sliptraining en rijden we een aantal rondes over de kombaan.
U leert niet alleen uw Porsche nóg beter kennen, maar ervaart ook wat er gebeurt als de grip wegvalt, hoe u daarop reageert en hoe u maximale controle behoudt. Alles in één volledig verzorgde dag, inclusief koffie, lunch en een afsluitende borrel.
Programma
10:30 – Ontvangst met koffie en thee
11:00 – 12:00 – Kombaan
12:00 – 13:00 – Verzorgde lunch
13:00 – 14:00 – Theorie over voertuigcontrole en veiligheid
14:00 – 17:00 – Praktijkmodules op de baan
17:00 – Afsluiting met bittergarnituur en 0.0 borrel
Tickets
Bestel uw tickets via de evenement pagina op Eventbrite. Hier vindt u alle details over de ticketopties, betaling en wat u precies kunt verwachten op de dag zelf.
Klik hier om uw ticket(s) te bestellen
Ticketopties:
• Deelnemer: €247,52 excl. BTW
• Toeschouwer: €40,- excl. BTW
Let op: Eventbrite rekent servicekosten die er nog bij worden gerekend.
Terugblik op 2024
Vorig jaar organiseerden we na lange tijd weer een rijvaardigheidstraining voor Porsche-rijders, wat een dag was het! Van gecontroleerde slips tot uitdagende remmanoeuvres: de deelnemers haalden het maximale uit zichzelf én hun Porsche.
In het terugblikartikel leest u hoe de dag is verlopen en wat de deelnemers ervan vonden. En natuurlijk is er ook een aftermovie om de sfeer nog eens te proeven.